Droši rakstiet,  ja Jums ir kādi jautājumi vai vēlmes saistībā ar Dabas Rotām!

KĀ IEGĀDĀTIES

Lai veiktu pasūtījumu:

1. atveriet interesējošās rotas lapu veikala sadaļā (nospiežot uz attēla ikonas)
2. spiediet pogu "ielikt grozā"
3. spiediet pogu "Pasūtīt"
4. aizpildiet pasūtījuma lapu, izvēlieties ērtāko apmaksas un piegādes veidu
5. spiediet pogu "Tālāk"
6. pārbaudiet, vai informācija atbilst vēlamajam rezultātam, spiediet pogu "Pasūtīt"
7. parādās uzraksts "Paldies! Jūsu pasūtījums ir saņemts."
8. gaidiet apstiprinājuma ziņu e-pastā - rota tiks sagatavota izsūtīšanai 1-2 darba dienu laikā pēc maksājuma saņemšanas. Nosūtīsim Jums informatīvu SMS, līdzko sūtījums tiks nodots piegādei.


IEPAKOJUMS

Ikviena rota tiek rūpīgi iesaiņota bērza koka kastītē - tā ir gatava dāvināšanai, droša sūtīšanai un būs praktiski pielietojama vēl ilgus gadus!

Pasūtījumā iekļauta arī burbuļaploksne drošai un ērtai sūtīšanai.


PIEGĀDE

Šobrīd pieejami šādi piegādes veidi:

  • Omniva pakomāts - bezmaksas piegāde uz pakomātiem pasūtījumiem summā no 30€; pasūtījumiem summā līdz 29.99€ (ieskaitot) piegādes maksa uz pakomātiem 2.88€ (pa Latviju; iekļauts sūtīšanai drošs iepakojums - bērza koka kastīte un burbuļaploksne)
  • Piegāde ar kurjeru uz mājām - €4.99 (pa Latviju ar Omniva vai Venipak kurjeru; cenā iekļauts sūtīšanai drošs iepakojums - bērza koka kastīte un burbuļaploksne)
  • Starptautiskie sūtījumi - ar Latvijas Pasts pa Eiropu un uz Lielbritāniju; ar USPS - uz Amerikas Savienotajām valstīm un Kanādu.


PIEGĀDES TERMIŅI

Rotas tiek izsūtītas 1-2 darba dienu laikā pēc pasūtījuma veikšanas/maksājuma saņemšanas.

Pēc pasūtījuma veikšanas saņemsiet apstiprinājuma ziņu e-pastā; līdzko sūtījums tiks nodots piegādei, saņemsiet īsziņu uz Jūsu norādīto mobilā tālruņa numuru.

Omniva uz pakomātiem parasti piegādā pasūtījumus 1-2 dienu laikā; piegādes ar kurjeru uz mājām - 2-3 dienu laikā.

SAMAKSAS VEIDI

Šobrīd tiek pieņemti šādi samaksas veidi par pasūtījumu:

  • PayPal
  • Bankas karte/internetbanka
  • Pārskaitījums uz bankas kontu (uz Jūsu norādīto e-pastu tiks nosūtīts rēķins uzreiz pēc pasūtījuma veikšanas)


Lūdzu, ņemiet vērā, ka pirkums tiek izsūtīts pēc maksājuma saņemšanas/bankas pārskaitījuma vai PayPal maksājuma saņemšanas. Ceru uz Jūsu sapratni!


PRECES/NAUDAS ATGRIEŠANA

Ja rodas kādi jautājumi vai neparedzēti gadījumi saistībā ar pasūtījuma saņemšanu, lūdzu, sazinieties ar mani nekavējoties!

Visi sūtījumi ar Latvijas Pasta, Omniva un kurjera starpniecību tiek izsekoti, taču, ja ir objektīvi redzams, ka sūtījums ir pazudis ceļā*, pasūtītājam jāsazinās ar pārdevēju - pasūtītājam tiks pilnībā atmaksāta visa pasūtījuma summa (ieskaitot pasta izdevumus). *Sūtījuma pazušanas lieta Latvijas Pastā tiek oficiāli iesniegta izskatīšanai 30 darba dienas pēc tā izsūtīšanas.

Gadījumā, ja pasūtījums ir saņemts, taču pasūtītājs nav ar to apmierināts objektīvu iemeslu dēļ (prece ir salūzusi, prece neatbilst pasūtītajai precei), pasūtītājam 14 darba dienu laikā ir jāsazinās ar pārdevēju un prece ir jānosūta/jānogādā atpakaļ pārdevējam - pasūtītājam tiks pilnībā atmaksāta visa pasūtījuma summa (ieskaitot pasta izdevumus) vai arī bojātā prece tiks aizvietota ar jaunu.

INDIVIDUĀLIE PASŪTĪJUMI

Pašlaik individuālus pasūtījumus (ar Jūsu izvēlētiem augiem/materiāliem, kas nav standarta piedāvājumā) diemžēl nevaru izpildīt lielā standarta pasūtījumu apjoma dēļ. Tomēr ceru, ka, piedāvājumam arvien paplašinoties, arī Jums izdosies atrast savu Dabas Rotu. :)

Pirkumu grozs