Dabas Rotas ir ar mīlestību un atbildību izgatavotas 100% no dabas materiāliem - arī to caurspīdīgā daļa - eko sveķi, kuros ir iestrādāti dabas materiāli (ziedi, lapiņas, sūnas, čiekuriņi un daudzi citi), ir uz augu bāzes radīts materiāls. Pretstatā citiem līdzīgiem izstrādājumiem, ko var sastapt pasaules tirgū, Dabas Rotas ir ražotas no materiāla, kam pamatā kaņepju un sojas pupiņu eļļa - tas ir 100% nealerģisks, netoksisks, elektrību nevadošs, nekaitīgs ūdensorganismiem (kas ir svarīgi izstrādes procesā), sertificēts kā zaļš, t.i., ekoloģiski drošs materiāls.Izstrādes rezultāts ir rotas, kas ir pilnīgi caurspīdīgas, vieglas, ūdensdrošas, izturīgas pret UV stariem (un tātad nedzeltējošas arī ilgākā laika periodā - pretstatā 99% citu līdzīgu izstrādājumu, kas ražoti no parastā epoksīda), elektrību nevadošas, kā arī "nesvīstošas" augsta gaisa mitruma apstākļos. Šis ir vienīgais šāda veida materiāls pasaulē - eko sveķi ir 100% ekoloģiski un ar izcilām īpašībām, kādas nepieciešamas dabas materiālu rotām - tieši tādēļ esmu tos izvēlējusies rotu izveidē, jo vēlos būt droša, ka ar savu darbību nekaitēju nedz sev un saviem tuvajiem, nedz arī apkārtējai videi rotu izstrādes procesā, kā arī būt pilnīgi pārliecināta, ka Dabas Rotas neradīs nekādu kaitējumu (alerģijas, nevēlamas reakcijas) tiem, kas tās lietos.
Dabas Rotas ir tieši tik unikālas, cik neatkārtojama ir pati daba - pat ja tiek izmantots viens augu veids vairāku rotu izgatavošanā, tās nekad nebūs pilnībā vienādas.


Dabas Rotas izgatavotas tikai ar 925. proves sudraba, vaskotas kokvilnas un citu dabisku materiālu ķēdītēm, siksniņām un aizdarēm – rotas nesatur niķeli un svinu vai citus alerģijas izraisošus materiālus. Dabas Rotas ir Latvijas Proves biroja apstiprinātas, Latvijas Republikas proves zīmogs uz katras rotas ar sudraba apdari un sudraba ķēdīti garantē tās autentiskumu.

Esmu izgājusi gana garu eksperimentu, mācīšanās (no kļūdām un ne tikai) un dabas materiālu izpētes ceļu – rotas, kas rodamas te, ir visu pūļu un radošuma rezultāts, tās esmu ar milzu entuziasmu un patiku dizainējusi un meistarojusi – ceru, ka Jums tās patiks!
Dabas Rotas var atrast arī iekš facebook.com
Daba ir visskaistākā rota!


Pirkumu grozs