Es iemīlējos šajā idejā, līdzko to ieraudzīju - īstas dabas veltes, ielietas un iemūžinātas caurspīdīgās rotās. Daba ir brīnumaina, ikviena dabas velte - vai tā būtu sūna, zieds, sēkliņa, auglis vai akmens - ir apbrīnas vērta. Mēs apstājamies un ieraugām dabas brīnumu, kad tas notverts makro fotogrāfijā – ieraugām, cik, izrādās, mušai ir varavīkšņainas acis, cik fantastiska ir koka šķiedra, kādi dārgakmeņi ir rasas lāses uz pļavas zieda, cik gan viss dabā gudri iekārtots! Un te nu tās ir – rotas – tikpat kā makro foto!

Tu vari to paņemt rokā, ielūkoties iekšā mazā dabas gabaliņa pasaulītē, ieraudzīt dabas gleznainumu… un to nēsāt kā rotu! Jo daba patiesi ir visskaistākā rota.

Es neesmu māksliniece. Es esmu amatniece - es paņemu mazītiņu gabaliņu no Mākslinieka darba - dabas - un ielieku to kvalitatīvā, estētiskā un praktiski lietojamā "rāmītī" - rotā.

Es ticu, ka atgriešanās pie dabas ir atgriešanās pie sevis. Kad ievācu dabas materiālus, kad kaltēju, sagatavoju tos rotu radīšanai; leju formiņās, meditatīvi pulēju rotas un apstrādāju, līdz tās ir gatavas nēsāšanai – es daru visu to ar lielu aizrautību, tas ir mans sirdsdarbs. Es priecājos, ka varu to darīt atbildīgi pret sevi, saviem tuvākajiem un dabu – dabas materiāli, ko leju rotās, tiek vākti, apzinoties dabas vērtību un neizjaucot dabisko kārtību; caurspīdīgais materiāls, kas ir rotu pamatā, ir 100% bioloģisks, ražots no bioloģiskajās saimniecībās audzētu sojas pupiņu un kaņepju eļļām, pilnīgi netoksisks un nekaitīgs nedz videi, nedz ražotājam, nedz gatavo izstrādājumu lietotājam.

Mans kā Dabas Rotu amatnieces mērķis ir atklāt dabas apbrīnojamo skaistum u veidā, kādā to neesam raduši redzēt ikdienā.

Dabas Rotas raksturo kvalitāte, atbildība pret dabu un personiska attieksme rotu radīšanā un komunikācijā ar klientiem.

Dabai nav vecuma, stila vai dzimuma ierobežojumu – ienāc e-veikalā www.dabasrotas.lv!

0

Pirkumu grozs